Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ

SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ Endüstriyel mutfak ekipmanları soğutmali kiyma makİnesİ ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik soğutmali kiyma makİnesİ mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler 22 LİK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ ve 32 LİK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ BOĞAZİÇİ mutfak araç gerekçeridir. Sadece soğutmali kiyma makİnesİ ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında 22 LİK KIYMA MAKİNESİ ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı soğutmali kiyma makİnesİ ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan 22 lİk kiyma makİnesİ ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak 22 LİK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. 22 LİK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ ya da 22 LİK KIYMA MAKİNESİ gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları