Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK SOĞUK TEŞHİR

SOĞUK TEŞHİR Endüstriyel mutfak ekipmanları soğuk teşhİr ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik soğuk teşhİr mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler SOĞUK TEŞHİR DOLABI ve SOĞUK TEŞHİR DOLABI mutfak araç gerekçeridir. Sadece soğuk teşhİr ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı soğuk teşhİr ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan ekmek kizartma makİnelerİ ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak EKMEK KIZARTMA MAKİNASI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan SOĞUK TEŞHİR ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. SOĞUK TEŞHİR DOLABI ya da EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL SOĞUK TEŞHİR ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları