Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK SETALTI KEBAP DOLABI

SETALTI KEBAP DOLABI Endüstriyel mutfak ekipmanları setalti kebap dolabi ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik setalti kebap dolabi mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler SETALTI TAKOZ ve SETALTI TAKOZ mutfak araç gerekçeridir. Sadece setalti kebap dolabi ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında 32 LİK KIYMA MAKINES ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı setalti kebap dolabi ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan 32 lİk kiyma makines ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak 32 LİK KIYMA MAKİNESİ ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan SETALTI KEBAP DOLABI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. SETALTI TAKOZ ya da 32 LİK KIYMA MAKINES gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL SETALTI KEBAP DOLABI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları