Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Sebze Dilimleme Makinası Kullanımı

Sebze Dilimleme Makinası Kullanımı

Bir endüstriyel mutfağın demirbaşı sayılabilecek ürünler arasında yer alan sebze dilimleme makinası belki de en çok kullanılan araçlardan biridir. İşçilerin sebzeleri elle soyup dilimlediği dönemlerde bu gibi aletlere oldukça fazla ihtiyaç duyulduğu kesindir. Hal böyleyken de birilerinin bu gereksiz iş yükünü çalışanların üzerlerinden almak için sebze dilimleme makinası üretmeleri de kaçınılmaz haliyle olmuştur. Endüstriyel mutfak ekipmanları nın tümünün en temel vazifesi bir mutfaktaki iş yükünü hafifletmek ve işin kalitesini arttırmaktır. 

Kalın ve ince kabuklu sebzelerin dilimlenmesi için üretilen bu sebze dilimleme makinesi bir kaç çeşitte imal edilir. Fakat bunların çalışma yapıları hemen hemen aynıdır. Hepsinin en temel işlevi tahmin edildiği gibi sebze ve meyveleri dilimlemektir. Genel olarak ayaklı sebze doğrama makinesi ve set üstü sebze dilimleme makinesi olarak iki türde geliştirilmişlerdir. Ayaklı sebze doğrama makinesi tekerlekli ya da sabit ayakları olan makinelerdir. Böylece kullanıcının ayaktayken sebze ve meyveleri kolayca doğrayıp dilimlemelerini sağlarlar.

Set üstü sebze doğrama makinesi ise ayaklı sebze doğrama makinesinden farklı olarak bir masa ya da sehpa üzerine konup sebzelerin doranmasını sağlar. Set üstü sebze dilimleme makinesinin ayaklı sebze dilimleme makinesinden tek farkı budur. İşlem ve kullanım kolaylığı bakımından iki tür sebze dilimleme makinası da hemen hemen aynıdır. Elma, patates, salatalık, biber ya da soğan fark etmeksizin endüstriyel mutfaklarda tüm bu sebze ve meyeleri sebze doğrama makineleri ile kolayca dilimleyip doğrayabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL SEBZE DİLİMLEME MAKİNASI

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları