Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK SEBZE DİLİMLEME MAKİNASI

SEBZE DİLİMLEME MAKİNASI Endüstriyel mutfak ekipmanları sebze dİlİmleme makİnasi ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik sebze dİlİmleme makİnasi mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler AYAKLI SEBZE DOĞRAMA ve SET ÜSTÜ SEBZE DİLİMLEME mutfak araç gerekçeridir. Sadece sebze dİlİmleme makİnasi ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında STATİK BOYALI ÇAY KAZANI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı sebze dİlİmleme makİnasi ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan statİk boyali çay kazani ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak STATİK ÇAY KAZANI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan SEBZE DİLİMLEME MAKİNASI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. AYAKLI SEBZE DOĞRAMA ya da STATİK BOYALI ÇAY KAZANI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL SEBZE DİLİMLEME MAKİNASI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları