Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK PİZZA FIRINI

PİZZA FIRINI Endüstriyel mutfak ekipmanları pİzza firini ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik pİzza firini mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler PİZZA FIRINI 4 AD 25CM ve PİZZA FIRINI 4 AD 30CM mutfak araç gerekçeridir. Sadece pİzza firini ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında DİK VİTRİN KEBAP MEZE DOLABI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı pİzza firini ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan dİk vİtrİn kebap meze dolabi ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak KEBAP MEZE DOLABI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan PİZZA FIRINI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. PİZZA FIRINI 4 AD 25CM ya da DİK VİTRİN KEBAP MEZE DOLABI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL PİZZA FIRINI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları