Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK LUX ÇAY KAZANLARI

LUX ÇAY KAZANLARI Endüstriyel mutfak ekipmanları lux çay kazanlari ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik lux çay kazanlari mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler BAKIR ÇAY KAZANI ve BAKIR ÇAY KAZANI MEŞALE mutfak araç gerekçeridir. Sadece lux çay kazanlari ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı lux çay kazanlari ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan ekmek kizartma makİnelerİ ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak EKMEK KIZARTMA MAKİNASI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan LUX ÇAY KAZANLARI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. BAKIR ÇAY KAZANI ya da EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL LUX ÇAY KAZANLARI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları