Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK KIYMA MAKİNELERİ

KIYMA MAKİNELERİ Endüstriyel mutfak ekipmanları kiyma makİnelerİ ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik kiyma makİnelerİ mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler 22 LİK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ ve 32 LİK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ BOĞAZİÇİ mutfak araç gerekçeridir. Sadece kiyma makİnelerİ ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında ARİSCO ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı kiyma makİnelerİ ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan arİsco ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak ZB09 ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan KIYMA MAKİNELERİ ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. 22 LİK SOĞUTMALI KIYMA MAKİNESİ ya da ARİSCO gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL KIYMA MAKİNELERİ ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları