Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK KAPALI ÇALIŞMA TEZGAHI

KAPALI ÇALIŞMA TEZGAHI Endüstriyel mutfak ekipmanları kapali çalişma tezgahi ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik kapali çalişma tezgahi mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler PASLANMAZ KAPALI TEZGAH ve PASLANMAZ KAPALI TEZGAH mutfak araç gerekçeridir. Sadece kapali çalişma tezgahi ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında BUZ MAKİNELERİ ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı kapali çalişma tezgahi ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan buz makİnelerİ ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak ZB09 ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan KAPALI ÇALIŞMA TEZGAHI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. PASLANMAZ KAPALI TEZGAH ya da BUZ MAKİNELERİ gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL KAPALI ÇALIŞMA TEZGAHI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları