Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK İNDÜKSİYON ISITICI

İNDÜKSİYON ISITICI Endüstriyel mutfak ekipmanları İndüksİyon isitici ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik İndüksİyon isitici mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler İNDÜKSİYON ISITICI ve İNDÜKSİYON WOK ISITICI mutfak araç gerekçeridir. Sadece İndüksİyon isitici ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında DÖNER OCAKLARI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı İndüksİyon isitici ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan döner ocaklari ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak ALTTAN MOTORLU GAZLI DÖNER OCAKLARI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan İNDÜKSİYON ISITICI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. İNDÜKSİYON ISITICI ya da DÖNER OCAKLARI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL İNDÜKSİYON ISITICI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları