Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK HAMUR MAKİNASI

HAMUR MAKİNASI Endüstriyel mutfak ekipmanları hamur makİnasi ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik hamur makİnasi mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler 10 KG HAMUR MAKİNASI ve 15 KG HAMUR MAKİNESİ mutfak araç gerekçeridir. Sadece hamur makİnasi ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında LÜX KEBAP DOLABI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı hamur makİnasi ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan lüx kebap dolabi ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak LÜX KEBAP MEZE TAŞLI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan HAMUR MAKİNASI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. 10 KG HAMUR MAKİNASI ya da LÜX KEBAP DOLABI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL HAMUR MAKİNASI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları