Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Hamur Açma Makinesi Seçimi

Hamur Açma Makinesi Seçimi

Hamur açma makinaları endüstriyel mutfaklarda sık kullanılan bir üründür. Hamurişlerinin en önemli parçası olan hamurların hazırlanması ve açılması için kullanılan bu ürünler bir kaç çeşit üretilirler. Çalışma prensipleri aynı olmasına rağmen boyutları değişkenlik gösterir. Çünkü farklı boyutlarda hamurlar açılması gerekebilir. 

Endüstriyel mutfak hamur açma makinası genelde 30 cm hamur açma makinesi ve 40 cm hamur açma makinesi şeklinde üretilmekte ve kullanılmaktadır. Aralarındaki tek fark boyutlarıdır. Kullanımları da birebir aynıdır. Yoğurulmuş hamur üst bölgeden makineye verilir ve açılmış hamur da alt bölmeden alınır.

Hamur açma makinası baklava, börek ya da yufka imalatı yapan işletmelerde oldukça sık kullanılr. Hamurun elle açıldığı dönemlerde oluşan zaman kaybını ve standardizasyon eksikliğinin üstesinden gelinmiş olur. Hızlı ve kaliteli üretim bir endüstriyel mutfak için olmazsa olmaz ihtiyaçlardan biridir. İşletmeler iş yükünü azaltan ve kaliteyi arttıran ürünleri kullanarak üretimin daha verimli hale gelmesini sağlamaktadırlar. Tam da bu noktada endüstriyel mutfaklarda kullanılmak üzere otomatik hamur açma makineleri üretilmiş ve kullanılmaktadır.

ENDÜSTRİYEL HAMUR AÇMA MAKİNASI

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları