Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK FIRINLAR

FIRINLAR Endüstriyel mutfak ekipmanları firinlar ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik firinlar mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler KONVEKSIYONEL FIRIN ve PATISSERIE FIRINI 4 TEPSİ KONVEKSİYONEL BUHARLI mutfak araç gerekçeridir. Sadece firinlar ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında 50 KG HAMUR MAKİNASI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı firinlar ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan 50 kg hamur makİnasi ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak 50 KG HAMUR MAKİNASI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan FIRINLAR ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. KONVEKSIYONEL FIRIN ya da 50 KG HAMUR MAKİNASI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL FIRINLAR ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları