Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK EVYE

EVYE Endüstriyel mutfak ekipmanları evye ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik evye mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler PASLANMAZ EVİYE TEZGAH ve PASLANMAZ EVİYE TEZGAH mutfak araç gerekçeridir. Sadece evye ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında BAKIR ÇAY KAZANI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı evye ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan bakir çay kazani ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak BAKIR ÇAY KAZANI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan EVYE ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. PASLANMAZ EVİYE TEZGAH ya da BAKIR ÇAY KAZANI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL EVYE ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları