Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Endüstriyel Mutfak Proje Çizimi

Endüstriyel Mutfak Proje Çizimi

Endüstriyel mutfak tasarımı denince akla ilk gelen şey tabiki estetik ya da güzel bir mimari tasarımdan çok kullanışlı ve endüstri amaçlı olan mutfak aletlerinin optümum faydalı olacakları bir tasarımdır. Bu yüzden ihtiyacınız olan endüstriyel mutfağı hazırlarken profesyonel bir firmadan ihtiyaçlarınıza uygun endüstriyel mutfak çizimi yaptırmanız şarttır. Yemek hizmetini müşterilerine sunmak durumunda kalan tüm firmaların yemek ve hizmet kapasiteleri birbirinden farklı olacağı için hazırlanacak olan mutfak da bu ihtiyaçlara uygun dizayn edilecektir.

Bu amaca uygun tasarlanması gereken endüstriyel mutfakların, hem kolay temizlenebilir hem de dayanıklı olması beklenir. Bahsi geçen mutfağı yüzlerce kişinin aynı anda kullanacağı düşünüldüğünde kaliteli ve dayanıklı bir işçilik beklemek çok dola olacaktır. Sadece lokanta değil oteller, konferans salonları, organizasyon firmaları ve hatta belediyeler bile endüstriyel mutfak çizimi yaptırıp ziyaretçilerine hijyenik ve hızlı yemek servisi yapmak durumunda kalabilirler. Her sektörün ihtiyacı olacağını düşündüğümüz endüstriyel mutfak tasarımları eğer iyi bir işçilik ile kaliteli malzeme kullanılıp tasarlanırsa uzun yıllar sorunsuz hizmet verme kapasitesine sahip olurlar.

En basit endüstriyel mutfak çizimi bile sadece endüstriyel amaçlı kullanılan tezgah, buzdolabı ya da yıkama makineleri dışında oldukça fazla mutfak ekipmanı barındırır. Hal böyleyken çizimi yapılacak endüstriyel mutfağın oldukça titiz ve başarılı bir çalışma sonucu hayata geçirilmesi zorunluluğu vardır. İşin başında gözden kaçan bir hata bile iş sonunda mutfağın oluşturulup kullanılmasını engelleyecek sorunlara neden olabilir.

İşe başlamadan önce endüstriyel mutfak projeleri örnekleri incelenebilir ve nasıl bir endüstriyel mutfağa ihtiyaç duyulduğuna karar verilebilir. Ortaya çıkacak tasarımda uygun endüstriyel mutfak yerleşimi yapılıp işin sorunsuz tamamlanması sağlanmalıdır. Bu çalışma tipik endüstri amaçlı kullanılacak mutfaklara uygulanabildiği gibi daha detaylı sanayi tipi mutfak proje planı yaparken de kullanılabilir. İhtiyacımız ne olursa olsun hizmet edilecek olan insan ihtiyaçları dikkate alınıp mutfağın planı buna uygun yapılmalı ve insan sağlığı dikkate alınmalıdır.

ENDÜSTRİYEL İNDÜKSİYON ISITICI

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları