Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Endüstriyel Mutfak Pişiricileri

Endüstriyel Mutfak Pişiricileri

Endüstriyel mutfak ekipmanları denince akla ilk gelen araçlardan biri pişiricilerdir. Fırınlar mutfağın olmazsa olmaz aletlerinden biri olarak kabul edilir. Endüstriyel fırınlar basit görünseler de bir çok farklı amaç için değişik modellerde üretilir. Konveksiyonel fırınlar, patisserie fırını, pizza fırınları ve buharlı pişirici özelliğe sahip fırınlar bu modellerden bir kaçıdır.

Konveksiyonel fırının çalışma mantığı oldukça basittir. Fırının bir yerinde hava oldukça fazla olacak şekilde ısıtılır ve bir fan ile bu ısıtılan hava fırının pişirici bölümüne gönderilir. Böylece sıcak havanın içeride dolaşmasıyla birlikte yemek de pişirilmiş olur. Çok kolay görünse de konveksiyonel fırınlar da bazı unlu mamüllerin pişirilmemesi daha uygun olacaktır. Pizza, baklava ya da pide gibi un ihtiva eden bazı yemeklerin konveksiyonel fırınlarda pişirilmesi uygun değildir. Pizza ya da benzeri unlu mamülleri pişirmek için özel olarak üretilen pizza fırını tercih edilmelidir.

Hangi fırın kullanılırsa kullanılsın yemeğin ısıtılarak servise hazır hale getirilme işlemi yüzyıllardır uygulanan bir yöntemdir. Soframıza gelip afiyetle yediğimiz yemeklerin çoğu da bir şekilde fırınlarda pişirilmiş ürünlerdir. Lezzeti malzeme kalitesi ve oranları belirlese de damak tadımıza uygun yiyeceklerin kaliteli fırınlarda pişeceğini unutmamalıyız.

ENDÜSTRİYEL FIRINLAR

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları