Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Endüstriyel Mutfak Ekmek Kızartma Makinası

Endüstriyel Mutfak Ekmek Kızartma Makinası

Hepimiz evlerimizde sabah kahvaltısı için ekmek kızartıp yemeyi çok severiz. kızarmış ekmeklerin üzerine yağ sürüp yemek herkesin sabah kahvaltısında oldukça sık tercih ettiği bir şeydir. İşletmeler de müşterilerine ekmek kızartmak için tıpkı evlerimizde kullandığımıza benzer endüstriyel mutfak ekmek kızartma makinesi kullanırlar. Tipik kızartma makinelerinden pek bir farkları olmasa da bazı özellikleri tabiki farklıdır.

Ev tipi ekmek kızartma makinesiyle endüstriyel mutfak tipi ekmek kızartma makinası arasındaki en belirgin fark kapasite ve hızdır. Ekmek tüketiminin yoğun olduğu restoran, kafe, lokanta gibi yerlerde ekmek kızartma işleminin de biraz daha hızlı olması beklenir. Bu hız ihtiyacının karşılanabilmesi için de sanayi tipi ekmek kızartma makinaları üretilmiştir. Bazı endüstriyel tip ekmek kızartma makinaları saatte 360 dilim ekmeği hızlıca kızartabilirken bazı ekmek kızartma makinaları daha az ekmeği daha kısa sürede kızartıp hazır hale getirebilmektedir.

Endüstriyel mutfak ekmek kızartma makinası bazı güvenlik önlemlerine sahip olmak zorundadır. Örneğin ekmeğin kızardıktan sonra sıfır hata ile dışarı verilmesi şarttır. Ya da ekmeğin tam olarak kızarmasıyla birlikte vakit kaybetmeden servise sunulması sağlanmalıdır. Bu işlemler için çeşiti sensörler kullanılır. Yüksek ısı ile çalıştıklarından bu sensörlerin oldukça hassas olması gerekir. Tıpkı endüstriyel mutfak fırınlar gibi bu ekmek kızartma makinaları da oldukça yüksek ısılarda çalışmaktadırlar. Lezzetli kızarmış ekmekler için bakımları aksatılmamalı, kullanım talimatı dikkatlice uygulanmalıdır. 

ENDÜSTRİYEL EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları