Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Endüstriyel Mutfak Döner Ocakları

Endüstriyel Mutfak Döner Ocakları

Döner ocakları endüstriyel mutfak ekipmanları arasında belki de en gözden kaçan faydalı ürünlerden biridir. Bir türk fast foodu olarak adlandırılan döner Türkiyenin her yerinde satıldığı gibi dünyanın bir çok yerinde satışa sunulan ve yiyenler tarafından oldukça sevilen bir et ürünüdür. Dolayısıyla da döner pişirilen döner ocakları da popülerliğini sürekli arttırmaktadır.

Endüstriyel mutfak döner ocağı ihtiyaca göre bir kaç çeşit üretilir. Gazlı döner ocağı üstten motorlu, alttan motorlu gazlı döner ocağı, elektrikli döner ocağı ve arabalı döner ocağı bunlardan bazılarıdır. Dönerin takıldığı döner bölümü çeviren motor altta ya da üstte olabilir. Bazı durumlarda motorun altta olması istenebileceği gibi bu motorun altta olması gerektiği zamanlar da olabilir. Bu tercihe uygun döner ocağı tercih edilmelidir.

Döner ocakları gazlı olabileceği gibi elektrkli de olabilir. Eti ısıtan bölümde kullanılan yakıt gaz olduğunda bu ocağa gazlı döner ocağı denir. Aynı ısıtıcı elektrikli olduğunda ise bu ocağın adı elektrikli döner ocağı dır. Bu iki seçenek de kullanıcıya bırakılmıştır. Gazlı ya da elektrikli olmasının dönerin pişirilme tarzı ya da lezzetine herhangi bir etki etmeyeceği unutulmamalıdır.

Tüm bunlara alternatif olarak da arabalı döner makinesi üretilmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi bir döner ocağına tekerlek ilave edilir ve seyyar olarak taşınmaıs sağlanır. Çok önemli bir özellik sayılmasa da bazı durumlarda döner ocaklarının tekerlekli olması istenebilir. Bu gibi durumlarda bu tip tekerlekli döner ocakları kullanılabilir.

ENDÜSTRİYEL DÖNER OCAKLARI

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları