Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Endüstriyel Mutfak Çalışma Tezgahları

Endüstriyel Mutfak Çalışma Tezgahları

Profesyonel mutfaklarda olmazsa olmaz bir ürün de tabiki endüstriyel mutfak çalışma tezgahı dır. Çalışma tezgahları her türlü yemeğin sunuma hazırlandığı ve pişirmeden önce yemek haline getirildiği yerlerdir. Bu açıdan oldukça sağlam ve kullanışlı olmaları gerekir. Çalışma tezgahları bir kaç çeşit üretilir. Bunlardan en yaygın olarak üretilenleri; açık çalışma tezgahı, kapalı çalışma tezgahı ve bakır kaplamalı çalışma tezgahıdır.

Her üç ürünün de kullanım yeri ve türleri aynı olmakla birlikte yapıldıkları malzeme farklılıklar gösterebilir. Örneğin açık çalışma tezgahı olarak üretilen ürünlerin üstü normal bir tezgah gibi fakat alt bölümde herhangi bir kapalı dolap mevcut değildir. Kapalı çalışma tezgahı ise hemen alt bölümde sürgülü kapakları olan ve kapalı duruma getirilebilen dolaplar mevcuttur. İkisi arasındaki en belirgin fark işte budur.

Bakır kaplamalı çalışma tezgahlarında ise tıpkı kapalı çalışma tezgahlarındaki gibi alt bölümü kaplayan dolap ve kapaklar mevcuttur. Aslında kapalı çalışma tezgahı ile bakır kaplamalı çalışma tezgahı birbirine benzer. Tek farkları bakır kaplamalı çalışma tezgahının adından da anlaşılacağı gibi kapak bölümlerinin bakır kaplamalı olmasıdır.

Bunlara ek olarak evyeli çalışma tezgahı da mevcuttur. Evye çalışma tezgahı nın diğerlerinden farklı olarak düz bir çalışma alanına ek olarak bir ya da bir kaç evyesi olmasıdır. Evyeli çalışma tezgahları da açık çalışma tezgahı gibi alt bölümde herhangi bir dolap ya da kapak barındırmazlar.

Tüm bu endüstriyel mutfak çalışma tezgahları nın en belirgin ortal özelliği ise hijyen açısından çok önemli olan paslanmaz malzemeden üretilmiş olmalarıdır.

ENDÜSTRİYEL ÇALIŞMA TEZGAHLARI

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları