Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK BUZLU İÇECEK MAKINESI

Endüstriyel mutfak ürünlerinden buzlu İçecek makinesi gibi bir çok ürün endüstriyel mutfak ekipmanı olarak üretilmektedir. Bu ürünler restoran, catering yemek firması, okul, hastane gibi toplu yemek servisi yapan yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alan Buzlu İçecek Makinesi ürünü Endüstriyel Mutfak İçecek Hazırlama Araçları kategorisinde üretilip kullanılırlar.

Uygun fiyatlı buzlu İçecek makinesi mutfak malzemesinin özellikleri şöyle özetlenebilir; sökülüp temizlenebilir polikarbon hazne hermetik kompresör güvenlik termostatı hazne kapasitesi 10 lt

Endüstriyel Mutfak Buzlu İçecek Makinesi

Diğer firmaların ürettiği bu ürün gibi bizim de endüstriyel mutfak İçecek hazırlama araçları kategorisinde üretimini yaptığımız bir çok ürün mevcuttur. Örneğin BUZ MAKİNELERİ olarak üretimini yaptığımız ZB09 ürünü endüstriyel mutfak ekipmanları konusundaki üretim kalitemize en güzel örnektir.

Endüstriyel mutfak konusunda üretilen diğer ürünlere göz atmak için tıklayın. Listede yer alan ürünlere ait endüstriyel mutfak malzeme fiyatları buzlu İçecek makinesi ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Diğer firmaların üretimini yaptığı endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatlarını bizim ürünlerimizle karşılaştırmadan ürün satın almayınız. Sanayi tipi mutfakların ihtiyacı olan endüstriyel mutfak İçecek hazırlama araçları ürünleri ve tüm diğer mutfak gereçleri için bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda yer alan BUZ MAKİNELERİ ürünlerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. Buzlu İçecek Makinesi ya da BUZ MAKİNELERİ gibi ürünleri firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BUZ MAKİNELERİ ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları