Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK BULAŞıK MAKINESI GIRIŞ TEZGAHı- SOLDAN GIRIŞLI

Endüstriyel mutfak ürünlerinden bulaşık makinesi giriş tezgahı- soldan girişli gibi bir çok ürün endüstriyel mutfak ekipmanı olarak üretilmektedir. Bu ürünler restoran, catering yemek firması, okul, hastane gibi toplu yemek servisi yapan yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alan BulaŞık Makinesi GiriŞ Tezgahı- Soldan GiriŞli ürünü Endüstriyel Mutfak Bulaşıkhane Ekipmanı kategorisinde üretilip kullanılırlar.

Uygun fiyatlı bulaşık makinesi giriş tezgahı- soldan girişli mutfak malzemesinin özellikleri şöyle özetlenebilir; aisi 304 paslanmaz çelik yüksekliği ayarlanabilir ayaklar evye ölçüleri 500x400x250 mm üst tabla sac kalınlığı 1,2 mm 40x40x1,5 mm kutu sac profil ayaklar su birikmesini önlemek için deliğe doğru eğim İsteğe göre damlalıklı üretilebilir. sırt yüksekliği 60 mm

Endüstriyel Mutfak BulaŞık Makinesi GiriŞ Tezgahı- Soldan GiriŞli

Diğer firmaların ürettiği bu ürün gibi bizim de endüstriyel mutfak bulaşıkhane ekipmanı kategorisinde üretimini yaptığımız bir çok ürün mevcuttur. Örneğin BULAŞIK MAKİNASI olarak üretimini yaptığımız 1000 TB BULAŞIK MAKİNASI ürünü endüstriyel mutfak ekipmanları konusundaki üretim kalitemize en güzel örnektir.

Endüstriyel mutfak konusunda üretilen diğer ürünlere göz atmak için tıklayın. Listede yer alan ürünlere ait endüstriyel mutfak malzeme fiyatları bulaşık makinesi giriş tezgahı- soldan girişli ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Diğer firmaların üretimini yaptığı endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatlarını bizim ürünlerimizle karşılaştırmadan ürün satın almayınız. Sanayi tipi mutfakların ihtiyacı olan endüstriyel mutfak bulaşıkhane ekipmanı ürünleri ve tüm diğer mutfak gereçleri için bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda yer alan BULAŞIK MAKİNASI ürünlerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. BulaŞık Makinesi GiriŞ Tezgahı- Soldan GiriŞli ya da BULAŞIK MAKİNASI gibi ürünleri firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNASI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları