Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

Endüstriyel Mutfak Bulaşık Makinası

Endüstriyel Mutfak Bulaşık Makinası

Bulaşık makinaları endüstriyel mutfaklarda mutlaka olması gereken ekipmanlardan biridir. Temizliğin önemi günümüzde dahada arttığı için kullanılan bulaşık makinelerinin de önemi oldukça fazladır. Kirlenen bulaşıkların yıkanması ve temizlenmesi için kullanılacak bu teçhizatın kalitesi mutfağın genel temizlik kalitesini arttıracağı için bulaşık makinaları özellikle dikkat edilmesi gereken bir üründür.

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan bulaşık makineleri klasik ve bardak yıkama makinesi olarak çeşitli türlerde üretilir ve kullanılır. Normal bulaşık makineleri yanında bardakların ayrı bir şekilde temizlendiği ve yıkandığı makineler de oldukça popülerdir. Bardakların ayrı yıkanmasının bazı sebepleri vardır. Bu sebeğlerin en başında tabiki iş yoğunluğu gelir. Endüstriyel mutfaklardaki yoğunluk evlerimizdeki mutfakların iş yoğunluğuna benzemez. Sanayi tipi mutfaklar genelde çok daha fazla bulaşığın çok daha kısa sürede yıkanmasını gerektiren yerlerdir. Bu yüzden bardakların ve diğer mutfak gereçlerinin ayrı yerlerde ve makinelerde yıkanması gerekir. 

Tabak yıkayan bulaşık makineleri de kapasiteye göre üretilir. Örneğin 500 Tabak Bulaşık Makinası ve 1000 Tabak Bulaşık Makinası ayrı ayrı üretilir ve farklı mutfaklarda kullanılır. Kapasitesi 500 tabak olan bir endüstriyel mutfak bulaşık makinesinin içine bu kapasiteden fazla mutfak gereci yerleştiremeyeceğimiz için 1000 tabak yıkayabilen bir makine seçimi yapılması daha uygun olacakır. Aynı şekilde tabak yıkayan bir makinede bardakların temizliğini yapmaya çalışmak da anlamsız olacaktır. Bu yüzden bardak yıkama makinası ayrıca satın alınıp kullanılmalıdır.

Temizliğin ve hijyenin önemi her geçen gün daha da artmaktadır. Özellikle günümüzde temizliğin bir standart olduğu şu günlerde işletmenin kalitesini belirleyen en önemli etkenlerden biri haline gelmiş olması endüstriyel mutfaklarda kullanılan bulaşık makinaları nın da önemini ortaya koymaktadır.

ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNASI

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları