Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK BANKET ARABASı-NÖTR MODEL

Endüstriyel mutfak ürünlerinden banket arabası-nötr model gibi bir çok ürün endüstriyel mutfak ekipmanı olarak üretilmektedir. Bu ürünler restoran, catering yemek firması, okul, hastane gibi toplu yemek servisi yapan yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alan Banket Arabası-Nötr Model ürünü Endüstriyel Mutfak Taşıma Servis Ekipmanı kategorisinde üretilip kullanılırlar.

Uygun fiyatlı banket arabası-nötr model mutfak malzemesinin özellikleri şöyle özetlenebilir; aisi 304 paslanmaz çelik gövde 360° dönebilen 2 si kilitlenebilir 4 adet tekerlek kilitlenebilir kapı 4 köşe yanlar koruyucu silikon muhafaza

Endüstriyel Mutfak Banket Arabası-Nötr Model

Diğer firmaların ürettiği bu ürün gibi bizim de endüstriyel mutfak taşıma servis ekipmanı kategorisinde üretimini yaptığımız bir çok ürün mevcuttur. Örneğin DÖNER OCAKLARI olarak üretimini yaptığımız ALTTAN MOTORLU GAZLI DÖNER OCAKLARI ürünü endüstriyel mutfak ekipmanları konusundaki üretim kalitemize en güzel örnektir.

Endüstriyel mutfak konusunda üretilen diğer ürünlere göz atmak için tıklayın. Listede yer alan ürünlere ait endüstriyel mutfak malzeme fiyatları banket arabası-nötr model ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Diğer firmaların üretimini yaptığı endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatlarını bizim ürünlerimizle karşılaştırmadan ürün satın almayınız. Sanayi tipi mutfakların ihtiyacı olan endüstriyel mutfak taşıma servis ekipmanı ürünleri ve tüm diğer mutfak gereçleri için bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda yer alan DÖNER OCAKLARI ürünlerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. Banket Arabası-Nötr Model ya da DÖNER OCAKLARI gibi ürünleri firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL DÖNER OCAKLARI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları