Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK ALTTAN ÇıKıŞLı KENARDAN SIFONLU YER IZGARASı

Endüstriyel mutfak ürünlerinden alttan çıkışlı kenardan sifonlu yer izgarası gibi bir çok ürün endüstriyel mutfak ekipmanı olarak üretilmektedir. Bu ürünler restoran, catering yemek firması, okul, hastane gibi toplu yemek servisi yapan yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alan Alttan ÇıkıŞlı Kenardan Sifonlu Yer Izgarası ürünü Endüstriyel Mutfak Davlumbaz ve Yer Izgarası kategorisinde üretilip kullanılırlar.

Uygun fiyatlı alttan çıkışlı kenardan sifonlu yer izgarası mutfak malzemesinin özellikleri şöyle özetlenebilir; aisi 304 paslanmaz çelik ø 50, ø 70 ya da 100 mm çaplı pvc boru çıkışı yekpare veya parçalı ızgara derin veya sığ tip üst ızgaranın saç kalınlığı 1,5 mm üst ızgara ölçüsü 20x20 kare şeklinde, birleşme noktaları argon kaynağı ile kaynaklanmış ve kimyasallarla temizlenmiş

Endüstriyel Mutfak Alttan ÇıkıŞlı Kenardan Sifonlu Yer Izgarası

Diğer firmaların ürettiği bu ürün gibi bizim de endüstriyel mutfak davlumbaz ve yer izgarası kategorisinde üretimini yaptığımız bir çok ürün mevcuttur. Örneğin BAKIR OCAKBASI olarak üretimini yaptığımız BAKIR OCAKBAŞI ürünü endüstriyel mutfak ekipmanları konusundaki üretim kalitemize en güzel örnektir.

Endüstriyel mutfak konusunda üretilen diğer ürünlere göz atmak için tıklayın. Listede yer alan ürünlere ait endüstriyel mutfak malzeme fiyatları alttan çıkışlı kenardan sifonlu yer izgarası ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Diğer firmaların üretimini yaptığı endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatlarını bizim ürünlerimizle karşılaştırmadan ürün satın almayınız. Sanayi tipi mutfakların ihtiyacı olan endüstriyel mutfak davlumbaz ve yer izgarası ürünleri ve tüm diğer mutfak gereçleri için bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda yer alan BAKIR OCAKBASI ürünlerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. Alttan ÇıkıŞlı Kenardan Sifonlu Yer Izgarası ya da BAKIR OCAKBASI gibi ürünleri firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BAKIR OCAKBASI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları