Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK PASTA BÖREK FıRıNı ELEKTRIKLI

Endüstriyel mutfak ürünlerinden pasta börek fırını elektrikli gibi bir çok ürün endüstriyel mutfak ekipmanı olarak üretilmektedir. Bu ürünler restoran, catering yemek firması, okul, hastane gibi toplu yemek servisi yapan yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alan Pasta Börek Fırını Elektrikli ürünü Endüstriyel Mutfak Pişiriciler kategorisinde üretilip kullanılırlar.

Uygun fiyatlı pasta börek fırını elektrikli mutfak malzemesinin özellikleri şöyle özetlenebilir; 304 paslanmaz çelik dış yüzey sökülüp temizlenebilir iç raflar 50-300 °c arası ayarlanabilir iç sıcaklık çift katlı temizlenebilir temperli cam 70 mm raf aralığı emniyet termostatı alt tarafta tepsi koyma rafı  

Endüstriyel Mutfak  Pasta Börek Fırını Elektrikli

Diğer firmaların ürettiği bu ürün gibi bizim de endüstriyel mutfak pişiriciler kategorisinde üretimini yaptığımız bir çok ürün mevcuttur. Örneğin BAKIR OCAKBASI olarak üretimini yaptığımız BAKIR OCAKBAŞI ürünü endüstriyel mutfak ekipmanları konusundaki üretim kalitemize en güzel örnektir.

Endüstriyel mutfak konusunda üretilen diğer ürünlere göz atmak için tıklayın. Listede yer alan ürünlere ait endüstriyel mutfak malzeme fiyatları pasta börek fırını elektrikli ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Diğer firmaların üretimini yaptığı endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatlarını bizim ürünlerimizle karşılaştırmadan ürün satın almayınız. Sanayi tipi mutfakların ihtiyacı olan endüstriyel mutfak pişiriciler ürünleri ve tüm diğer mutfak gereçleri için bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda yer alan BAKIR OCAKBASI ürünlerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. Pasta Börek Fırını Elektrikli ya da BAKIR OCAKBASI gibi ürünleri firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BAKIR OCAKBASI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları