Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK 40 TEPSILI KONVEKSIYONLU FıRıN ELEKTRIKLI

Endüstriyel mutfak ürünlerinden 40 tepsili konveksiyonlu fırın elektrikli gibi bir çok ürün endüstriyel mutfak ekipmanı olarak üretilmektedir. Bu ürünler restoran, catering yemek firması, okul, hastane gibi toplu yemek servisi yapan yerlerde kullanılmaktadır. Endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan ürünler arasında yer alan 40 Tepsili Konveksiyonlu Fırın Elektrikli ürünü Endüstriyel Mutfak Pişiriciler kategorisinde üretilip kullanılırlar.

Uygun fiyatlı 40 tepsili konveksiyonlu fırın elektrikli mutfak malzemesinin özellikleri şöyle özetlenebilir; dijital kontrol paneli 304 paslanmaz çelik dış yüzey ipx4 sınıf suya karşı elektrik koruması sökülebilir iç raflar 50-300 c arası ayarlanabilir iç sıcaklık çift katlı temizlenebilir temperli cam süre ayarlama özelliği otomatik ve manuel nemlendirme 70 mm raf aralığı pişirilecek ürüne göre program yapabilme özelliği çift yöne dönebilen ve hızı ayarlanabilen fan ile homojen ısı dağılımı buharlı ve kuru pişirme modu hızlı soğutma tuşu çift kademeli emniyetli kapı kilidi kapı açıldığında cihazı durduran emniyet sistemi emniyet termostatı  

Endüstriyel Mutfak 40 Tepsili Konveksiyonlu Fırın Elektrikli

Diğer firmaların ürettiği bu ürün gibi bizim de endüstriyel mutfak pişiriciler kategorisinde üretimini yaptığımız bir çok ürün mevcuttur. Örneğin BAKIR OCAKBASI olarak üretimini yaptığımız BAKIR OCAKBAŞI ürünü endüstriyel mutfak ekipmanları konusundaki üretim kalitemize en güzel örnektir.

Endüstriyel mutfak konusunda üretilen diğer ürünlere göz atmak için tıklayın. Listede yer alan ürünlere ait endüstriyel mutfak malzeme fiyatları 40 tepsili konveksiyonlu fırın elektrikli ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Diğer firmaların üretimini yaptığı endüstriyel mutfak ekipmanlarının fiyatlarını bizim ürünlerimizle karşılaştırmadan ürün satın almayınız. Sanayi tipi mutfakların ihtiyacı olan endüstriyel mutfak pişiriciler ürünleri ve tüm diğer mutfak gereçleri için bizimle iletişime geçiniz.

Aşağıda yer alan BAKIR OCAKBASI ürünlerinden bazılarını inceleyebilirsiniz. 40 Tepsili Konveksiyonlu Fırın Elektrikli ya da BAKIR OCAKBASI gibi ürünleri firmamız ile iletişime geçerek talep edebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BAKIR OCAKBASI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları