Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ

EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ Endüstriyel mutfak ekipmanları ekmek kizartma makİnelerİ ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik ekmek kizartma makİnelerİ mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler EKMEK KIZARTMA MAKİNASI ve EKMEK KIZARTMA MAKİNASI mutfak araç gerekçeridir. Sadece ekmek kizartma makİnelerİ ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında BAR BLENDER ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı ekmek kizartma makİnelerİ ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan bar blender ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak BAR BLENDER ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. EKMEK KIZARTMA MAKİNASI ya da BAR BLENDER gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL EKMEK KIZARTMA MAKİNELERİ ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları