Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ÇELİKHAN İLÇESİ ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÜRETİMİ

Endüstriyel mutfak ihtiyacını karşılayabilmek için Türkiye'nin her ilinde sanayi tipi endüstriyel mutfak üretimi yapan firmalar kurulmuştur. Bu firmalar bulundukları şehirlerin ihtiyaçları doğrultusunda endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi yaparlar. Güleç Mutfak Endüstriyel Mutfak Ekipmanları olarak biz de Adıyaman şehrimizin ÇELİKHAN ilçesinin tüm mutfak ekipman, araç ve gereklerinin üretimini yapmaktayız. Her şehir kendine ait farklı bir mutfak ve yemek kültürüne sahip olduğu için, ihtiyaçları da birbirinden farklı olabilmektedir.

2007 Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemine göre Çelikhan ilçesinin nüfusu 8.205 olup, bucak ve köylerle birlikte 150.548’dır. İlçe bağlısı olarak merkez hariç olmak üzere ilçe merkezine bağlı;1 belde, 17köy ve 9 mahalleden oluşmaktadır. Çelikhan,Adıyamanın şirin ve bir o kadar iyi insanlarının bulunduğu bir ilçesidir.İlçenin doğusunda Sincik ilçesi batısında Malatya ili Doğanşehir ilçesi güneyinde Adıyaman şehir merkezi bulunmaktadır.Adıyamana uzaklığı 56 km dir.ilçeye karasal iklim hakimdir.ilçede önemli akarsu kaynağının üzerine Çat barajı kurulmuştur.İlçe Adıyaman halkının karakteristik özelliğini göstermekte ve oldukça misafirperverdir.Adıyaman'ın en yüksek yeri olan Akdağ burdadır.Bu dağ ve çevrelerinde dağ keçileri vardır.İlçenin geçim kaynağı tütündür.Ayrıca Çelikhan balı katkısız ve sağlıklı sıfatıyla patent almıştır.Çelikhan Merg Ovası da çok verimli arazilerden oluşmaktadır.Son zamanlarda tütünden kiraza geçiş vardır.İlçe dışarıdan dine bağlılığıyla biliniyor.

İşte bu yüzden bu ilçemizde endüstriyel mutfak ekipmanları üretimi ihtiyacı doğmuştur. Kasaba ile kalabalık bir şehrin yemek ihtiyaçları ne kadar farklı ise bu ihtiyaçları karşılamak için gerekli endüstriyel mutfak araçları da o kadar farklı olacaktır. Her bölgenin farklı talepleri olabileceği gibi aynı bölgedeki farklı ilçelerin bile birbirinden farklı mutfak araç gereç ihtiyaçları olabilmektedir. Tüm çalışma tezgahları, fırınlar, bulaşık makinaları, döner ocakları vs gibi ihtiyaçlarda bize hemen ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak her türlü özel üretim endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda hizmet vermekteyiz. Adıyaman endüstriyel mutfak ve ÇELİKHAN endüstriyel mutfak denince akla önce biz gelmekteyiz. Geniş müşteri portföyümüz sayesinde Türkiye'nin diğer illerine de hızla büyüyen bir performansla üretim yapmaya devam ediyoruz.

Endüstriyel mutfak ekipmanları ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmek için tıklayın

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları