Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK ÇALIŞMA TEZGAHLARI

ÇALIŞMA TEZGAHLARI Endüstriyel mutfak ekipmanları çalişma tezgahlari ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik çalişma tezgahlari mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler ÇALIŞMA TEZGAHI ve BAKIR KAPLAMA TEZGAH mutfak araç gerekçeridir. Sadece çalişma tezgahlari ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı çalişma tezgahlari ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan açik çalişma tezgahi ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak ÇALIŞMA TEZGAHI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan ÇALIŞMA TEZGAHLARI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. ÇALIŞMA TEZGAHI ya da AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL ÇALIŞMA TEZGAHLARI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları