Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK BIÇAK STERİLİZASYON

BIÇAK STERİLİZASYON Endüstriyel mutfak ekipmanları biçak sterİlİzasyon ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik biçak sterİlİzasyon mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler BIÇAK STERİLİZATÖRÜ ve BIÇAK STERİLİZATÖRÜ mutfak araç gerekçeridir. Sadece biçak sterİlİzasyon ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında EVYE ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı biçak sterİlİzasyon ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan evye ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak PASLANMAZ EVİYE TEZGAH ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan BIÇAK STERİLİZASYON ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. BIÇAK STERİLİZATÖRÜ ya da EVYE gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BIÇAK STERİLİZASYON ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları