Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK BAKIR OCAKBASI

BAKIR OCAKBASI Endüstriyel mutfak ekipmanları bakir ocakbasi ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik bakir ocakbasi mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler BAKIR OCAKBAŞI ve KAPALI BAKIR MANGAL mutfak araç gerekçeridir. Sadece bakir ocakbasi ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında SETALTI KEBAP DOLABI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı bakir ocakbasi ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan setalti kebap dolabi ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak SETALTI TAKOZ ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan BAKIR OCAKBASI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. BAKIR OCAKBAŞI ya da SETALTI KEBAP DOLABI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BAKIR OCAKBASI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları