Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK BAKIR KAPLAMALI TEZGAH

BAKIR KAPLAMALI TEZGAH Endüstriyel mutfak ekipmanları bakir kaplamali tezgah ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik bakir kaplamali tezgah mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler BAKIR KAPLAMA TEZGAH ve BAKIR KAPLAMA TEZGAH mutfak araç gerekçeridir. Sadece bakir kaplamali tezgah ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında BREMA ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı bakir kaplamali tezgah ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan brema ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak CB-184A ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan BAKIR KAPLAMALI TEZGAH ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. BAKIR KAPLAMA TEZGAH ya da BREMA gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL BAKIR KAPLAMALI TEZGAH ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları