Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI

AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI Endüstriyel mutfak ekipmanları açik çalişma tezgahi ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik açik çalişma tezgahi mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler ÇALIŞMA TEZGAHI ve ÇALIŞMA TEZGAHI mutfak araç gerekçeridir. Sadece açik çalişma tezgahi ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında SOĞUK TEŞHİR ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı açik çalişma tezgahi ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan soğuk teşhİr ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak SOĞUK TEŞHİR DOLABI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. ÇALIŞMA TEZGAHI ya da SOĞUK TEŞHİR gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL AÇIK ÇALIŞMA TEZGAHI ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları