Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK 40 CM HAMUR AÇMA

40 CM HAMUR AÇMA Endüstriyel mutfak ekipmanları 40 cm hamur açma ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik 40 cm hamur açma mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler 40 CM HAMUR AÇMA MAKİNASI ve 40 CM HAMUR AÇMA MAKİNASI mutfak araç gerekçeridir. Sadece 40 cm hamur açma ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında LÜX KEBAP DOLABI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı 40 cm hamur açma ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan lüx kebap dolabi ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak LÜX KEBAP MEZE TAŞLI ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan 40 CM HAMUR AÇMA ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. 40 CM HAMUR AÇMA MAKİNASI ya da LÜX KEBAP DOLABI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL 40 CM HAMUR AÇMA ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları