Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK 32 LİK KIYMA MAKINES

32 LİK KIYMA MAKINES Endüstriyel mutfak ekipmanları 32 lİk kiyma makines ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik 32 lİk kiyma makines mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler 32 LİK KIYMA MAKİNESİ ve 32 LİK KIYMA MAKİNESİ mutfak araç gerekçeridir. Sadece 32 lİk kiyma makines ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında ESPRESSO MAKİNASI ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı 32 lİk kiyma makines ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan espresso makİnasi ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak BRAVVİ ESPRESSO MAKİNASI ÇİFT KAŞIK ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan 32 LİK KIYMA MAKINES ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. 32 LİK KIYMA MAKİNESİ ya da ESPRESSO MAKİNASI gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL 32 LİK KIYMA MAKINES ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları