Endüstriyel Mutfak Gereçleri & Ekipmanları
SAHİBİNDEN
Ürünlerimizi Sahibinden.com'dan hemen satın almak için tıklayın
DUYURULAR

MAXİMUM KREDİ KARTINA 3-6-9 TAKSİT AVANTAJI GÜLEÇ MUTFAKTA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ! ! !

BONUS KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !!!

WORLD KARTA 12 TAKSİT ! ! !

MAİL ORDER İLE ÖDEME İMKANI

ENDÜSTRİYEL MUTFAK 30CM HAMUR AÇMA

30CM HAMUR AÇMA Endüstriyel mutfak ekipmanları 30cm hamur açma ürünlerini İstanbul'un endüstriyel mutfak aksesuarları üretim yeri olan Topkapı'da imal ediyoruz. Firmamız TİM2 İş Merkezinde mutfak eşyaları üretimi yapmaktadır. Ekonomik 30cm hamur açma mutfak malzemelerinden en çok kullanılan ürünler 30 CM HAMUR AÇMA MAKİNESİ ve 30 CM HAMUR AÇMA MAKİNESİ mutfak araç gerekçeridir. Sadece 30cm hamur açma ürünleri değil diğer tüm endüstri amaçlı mutfak gereçleri üretimini uygun fiyatlara yapmaktayız.

Ürettiğimiz bu endüstriyel mutfak malzemeleri arasında SÜTLÜK ürünleri de mevcuttur. Bu endüstriyel mutfak malzemeleri fiyatları da tıpkı 30cm hamur açma ürünlerinde olduğu gibi oldukça ekonomiktir. Sanayi tipi mutfaklarda kullanılan sütlük ürünlerinden en çok kullanılan mutfak ekipmanı endüstriyel mutfak SÜTLÜK ürünüdür.

Aşağıda ihtiyacınız olan 30CM HAMUR AÇMA ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. 30 CM HAMUR AÇMA MAKİNESİ ya da SÜTLÜK gibi endüstriyel mutfak ekipmanları için ürünler menüsündeki lokanta, fabrika, restoran, okul ya da catering şirketlerinde sık kullanılan endüstiyel mutfak ekipmanlarına göz atabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL 30CM HAMUR AÇMA ÜRÜNLERİ

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Üretimi Güleç Mutfak Gereçleri

Endüstriyel Mutfak Üretimi - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları